online website builder


FİLTRASYON KABİN SİSTEMLERİ

Mobirise

 SUMP NEDİR ?

Sump, Tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında, su kimyasının düzeni, yararlı bakterilerin çoğalması ve bununla birlikte amonyak gibi zararlı maddelerin ortadan kaldırılmasını sağlayan akvaryum filtrasyon sistemidir.

Sump sistemleri, akvaryum içerisinde yan ve arka tarafta olmak üzere, Akvaryum dışarısında ise mobilya içi olarak iki gruba ayrılır. Yapılan işlem hemen hemen aynı olmakla birlikte mobilya içerisindeki sump sistemleri, yapılarına göre ek medya ve filtre malzemesi ile birlikte özelliklerin genişletilmesi , sessizlik ve temiz görünüm konularında daha ilerdedir.

AtelyeResif by Yener Yılmaz markalı tamamı el üretimi akrilik kabin sistemleri, camdan yapılan filtre kabini sistemlerine oranla daha sağlamdır. Bununla birlikte görünüm ve kişiselleştirilme açısından daha üstündür. Sump sistemlerimizde, filtre çorabı, Protein Skimmer alanı, su tamamlama ünitesi gibi standart ekipmanların yanı sıra, çeşitli medyalar, reaktörler ve refigium gibi filtre ekipmanlarına da yer verilir.
Filtre kabini sistemlerimiz tamamı akvaryum ölçülerine uygun canlı yükü göz önüne alınarak üretilir. Bununla birlikte hali hazırda bulunan akvaryumlar için de  istenilen ebatta ve renkte üretim yapılmaktadır. AtelyeResif by Yener Yılmaz tecrübesiyle üretilen akvaryum filtrasyon kabin sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için bizi arayabilirsiniz. 

ÜRETİMLERİMİZDEN BAZILARI

Mobirise
Adres

Yunus mah. Sarıköy Sok. Nu:48/A Kartal İstanbul | TÜRKİYE