bootstrap html templatesAKVARYUMLAR

Önceliğimiz Kalite

Atelye Resif'te Yener Yılmaz imzası ile üretilen akvaryumlarımız okyanusları mekanınıza taşıyor. 

01.

CAM

AtelyeResif'te Yener Yılmaz imzası ile çıkan akvaryumlarımızda, dünyanın en kaliteli camlarını kullanırız. Şişecam fabrikalarında özel olarak üretilen bu camlar seyir kalitesini arttırmakla birlikte akvaryumlarda net ve temiz bir görüntü elde edilmesine olanak tanır. Akvaryum su hacmi göz önüne alınarak 6, 8, 10, 12, 15 ve 19 mm camlarla birlikte kompozit lamine camlar da kullanılır.

02.

MOBİLYA

Akvaryumlarımız için imalatını yaptığımız mobilyalarımız, akvaryum su kapasitesine göre ayarlanır ve özel ölçülerle, aliminyum metal, ya da suya dayanıklı karkas malzemelerden imal edilir. Kaliteli iç yapısı ile birlikte arzu edilen renkte lam , membran , akrilik , high gloss kapaklar kullanılır. Yine arzu edilen renkte lake veya yat boyası ile boyanıp imalatlar yapılmaktadır. Kapakların montajı ile mobilyalarımız son şeklini alır. 

03.

FİLTRASYON

Mobilya içi ya da akvaryum içi.. Akvaryumlarımızda kullandığımız filtrasyon sistemleri, akvaryumlarda bakılacak canlı yüküne göre ayarlanır ve imal edilir. Cam sump sistemi ile birlikte, özel üretim akrilik kabin filtrasyon sistemimiz de üretimlerimiz arasında bulunmaktadır.

04.

ÖZEL EKİPMAN

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Ar-Ge'ye önem vermekteyiz. Bu doğrultuda tamamı yerli olmak üzere kalsiyum ve medya reaktörleri, elektrik panosu, su tamamlama sistemleri ve taşmaları önleyen kontrol sistemleri üreterek, akvaryumlarınız için biyolojik ve fiziksel güvenliği arttırırz. 

Mobirise
Adres

Yunus mah. Sarıköy Sok. Nu:48/A Kartal İstanbul | TÜRKİYE